Standard.al

Derbi/ Milano është kuqezi. Milani fiton ndaj Interit

0

Është mbyllur derbi i Milanos Inter-Milan dhe fituese ka dalë skuadra e drejtuar nga Pioli me rezultatin 1-2.

Golat për Milanin  u shënuan nga Zllatan Ibrahimoviç dy herë në minutat13’ dhe 16’ , ndërsa për Interin Lukaku në minutën e 29’.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.