Standard.al

Bardhi publikon videon dhe ka një pyetje për Ramën: Kush i mori 75 milion euro?

0

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi publikon videon dhe ka një pyetje për Edi Ramën: Kush i mori 75 milion euro?

Pas cdo klithme, pas cdo shantazhi fshihet vetem frika per perballjen me drejtesine! Kush jane pronaret e inceneratoreve? Nje pyetje qe e sfidoj Edi Ramen te pergjigjet. Njerezit kane te drejte te dine, kush i ka marre 75 milione euro.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.