Standard.al

Vasili nxjer videon e Solis: Rama, fatkeqësi kombëtare. Kapaku i një pusete, që qelb erë

0

Nenkryetari i LSI-së Petrit Vasili ka shpërndarë një video ku flet ish-ministri i Shëndetësisë Leonard Solis, i cili e cileson Ramen si fatkeqesi kombetare.

“Ka shume te drejte Leon Solis, s’mund te hiqet e shtohet asgje kur thote qe: Edi Rama eshte fatkeqesi kombetare dhe kapaku i nje pusete, qe qelb ere.”-theksoi Vasili. 

 

VIDEO: 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.