Standard.al

Shpërndante kokainë në lagjen 6 të Durrësit, arrestohet 37 vjeçari

0

Një shpërndarës kokaine në Durrës u arrestua nga Policia ditën e enjte. Ai ishte një burrë 37 vjeç me iniciale E.Z. Policia i gjeti me vete 9 doza kokainë për shitje.

Sipas saj, pas disa informacioneve të marra nga burime te veta për një rast shitjeje droge, u organizua për të kapur shpërndarësin.

E. Z., 37 vjeç është banor i Durrësit. Ndaj tij u ushtrua kontroll në trup në lagjen nr. 6, Durrës dhe aty iu gjeten me vete, dozat e drogës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.