Standard.al

Basha: Ja pse i ndërhyra Ramës mbrëmë në “Opinion”…

0

Kreu i partisë Demikratike është sonte i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” të drejtuar nga Arian Çani.

Krydemokrati u pyet nga Çani, pse ndërhyri mbrëmë tëk emisioni “Opinion”. Basha tha që ai ndërhyri sepse Rama ka frikë të bëjë një përballje publike  kundër tij.

Çani: Pse hyre dje Fevziu?

 Basha: Për një gjë të thjeshtë.

Kur ke faktet me vete, kur ke argumente me vete, të drejtën me vete, pak rëndëi ka nëse je me telefon apo je aty

Të gjithë e panë që dje që kemi të bëjmë jo vetëm nje hajdut por edhe me një frikacak.

Nuk pranon debatin…

Ornela Liperi: Basha fitoi pikë. Pashë një kryetar opozite që është i ndjeshëm dhe reagon.

Por për ndjeësinë e politikës, ndërhyrja ishte e mirë.

Ervis Iljazaj: Fakti që Basha insiton të nëjë një debat me Ramën është super. Kjo është si Rama ik. Ai që ndjek ka një favorizim. Telefoni pastaj ul pikë sepse është i pabarabartë

Arjan Curri: Basha nuk bën batutaxhiun.

Një nga kopjimet që Rama bën është ajo që i referohet gjyshe. Kjo është një shprehje e Senegës, dhe këtë ia vë në gojë gjyshes.

Kopjo andej, merr andej nuk është e mirë.

Basha: Dje në 30 vite nuk kemi parë një politikan të tillë të hidhet nga kolltuku.

Duhet të ishte në siklet të madh…

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.