Standard.al

3 punonjës infektohen me Covid-19, mbyllet hipoteka e Korçës

0

Hipoteka e Korçës është mbyllur gjatë ditës së sotme, për shkak se 3 punonjës të saj kanë rezultuar pozitiv me covid-19.

Mësohet se punonjësit janë karantinuar dhe po u merret tamponi personave që kanë pasur kontakt ditët e fundit.

Burime bëjnë me dije se gjendja e punonjësve që janë prekur me Covid është e qendrueshme, dhe deri tani nuk kanë pasur nevojë për trajtim spitalor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.