Standard.al

Humb jetën nga koronavirusi drejtori i shkollës në Tiranë

0

Drejtori i Shkollës ‘Lidhja e Prizrenit’ në Paskuqan, ka nderruar jete diten e sotme, pas infektimit me koronavirus.

Burime kanë bërë të ditur se Dedë Malaj, drejtori i shkollës, ka humbur jetën në spital, ku ishte i shtruar prej disa ditësh.

Në këtë shkollë mësohet se janë të infektuar edhe disa mësues dhe nëndrejtoresha.

Pas kësaj ngjarje të rëndë, mësohet se është pezulluar mësimi në këtë shkollë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.