Në një postim të fundit në “Instastory”,moderatorja e njohur Klea Huta ka publikuar një foto tepër të veçantë. Ajo ka treguar se ka bërë xing me një nga bloggeret më të famshme në botë, Chiara Ferragni.

Ka qenë Klea ajo e cila e ka veshur e para trikon ngjyrë mente.

Krah fotos së bashkuar ku shihet Klea dhe Chiara me të njëjtën veshje, moderatorja shkruan disa fjalë të cilat kanë shkaktuar të qeshura ne të gjithë.

“Ja dhe shoqja ime me bluzën që e blemë bashkë një ditë te Zara. Kujt i shkon më shumë?”, shkruan Klea.