Standard.al

Vasili ironizon Ramën: Dërdëllit pa pushim, ngado shkoj më del përpara

0

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka publikuar disa vargje që ironizojnë kungullin dhe që lidhet me kreun e qeverisë.

Postimi i plotë

Meqë kemi nje Kungull ne krye, që dërdëllit pa pushim, ca vargje dhe nje foto duhen per konkretizim!!

“Se ketu ne vendin tim
Edhe kungulli ka kuptim
Kungull mos te plaste fara
Ngado shkoj me del perpara”

K.TH.SPIRI (1920-1986)

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.