Standard.al

Punëtori 53-vjeçar aksidentohet në punë dhe humb jetën në rrugën e Arbrit

0

Një 53-vjeçar ka humbur jetën duke punuar në rrugën e Arbrit. Policia bën me dije se A. A., rreth 53 vjeç, duke punuar me një automjet të rëndë (vinç) në urën e fshatit  Fshat, Klos, është aksidentuar dhe për pasojë ka humbur jetën.

Njoftimi i policisë:

Klos / informacion paraprak

Rreth orës 09.40, në rrugën e Arbrit, shtetasi A. A., rreth 53 vjeç, duke punuar me një automjet të rëndë (vinç) në urën e fshatit  Fshat, Klos, është aksidentuar dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon hetimi  për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.