Standard.al

Fifi dhe Ermal Fejzullahu bashkë për projektin e ri, zbulojnë lidhjen mes tyre

0

Fifi ka treguar një ditë më parë se po punon për projektin e saj më të ri. Ashtu siç dhe u përfol disa kohë më parë, këngëtarja do të vijë në bashkëpunim me artistin e njohur, Ermal Fejzullahu. Përveç se janë kolegë, Fifi dhe Ermali kanë edhe lidhje farefisnore me njëri-tjetrin, ata janë kushërinj.

  • foto galeri

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.