Standard.al

Tirana merr lajmin e mirë para play-off, dalin përgjigjet e tamponëve, të gjithë negativë

0

Tirana merr lajmin e parë të mirë përpara ndeshjes në play-off e Ligës së Europës kundër Young Boys.

Siç kërkon protokolli, skuadra bardheblu, stafi teknik dhe delegacioni që do të udhëtojë për transfertën e Bernës iu nënshtrua të hënën testit me tamponë dhe të gjithë kanë rezultuar negativ.

Tirana

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.