Standard.al

Braimllari: Të gjithë do ndëshkohen nga drejtesia dhe nga uragani popullor i 25 prillit…

0

Sekretari i Përgjithshëm i LSI, Endrit Braimllari ne nje staus ne facebook ka publikuar disa foto nga Maliqi duke reaguar per situaten ne te cilen ndodhet fshati

Postimi i plote:

Bashkia Maliqit ka lene ne harrese banoret.

Kryetari i bashkise eshte i fokusuar tek show mediatik dhe tek interesi personal.

Drejtesia duhet te veproje me qellim qe te ndeshkohen ata te cilet abuzojne ne emer te qytetareve duke shperdoruar taksat, duke bere presion me ndihmen ekonomike duke perdorur instuticionin e bashkise per interesin personal.

Askush nuk do t’i harroje, te gjithe do ndeshkohen nga drejtesia dhe nga uragani popullor i 25 prillit i cili do t’i marre perpara dhe do t’i jape goditjen e merituar.

Nuk ka me Rilindje qe t’ju “trimeroje” pas 25 prillit ka qytetare qe duan drejtesi.
#shqiperia_shtepia_juaj🇦🇱

Image may contain: plant, sky, house, tree, outdoor and nature
Image may contain: sky and outdoor

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.