Standard.al

Merr “flakë” sfida mes Liverpool-Arsenal, shënohen dy super gola për dy minuta (VIDEO)

0

Liverpool dhe Arsenali kanë dhuruar dy gola të shpejtë në mesin e pjesës së parë. Në minutën e 25-të, pas një kundërsulmi të shpejt Robertson gabon në kontrollin e topit duke ja dhuruar Lacazette, i cili e ka të thjeshtë për të shënuar.

Reagimi i “The Reds” ishte fantastik, teksa dy minuta më pas Salah ndalet nga Leno, por më pas shkon në këmbët e Mane, që e shtyn “sferën” në rrjetë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.