Standard.al

Dylgjeri: Zëdhënëses së OFL-së i vendosin syze, shefit të saj i heqin brekët

0

Gazetari Ylli Dylgjeri ka reaguar me ironi per lajmin e pezullimit nga detyra të kreut të Operacionit Forca e Ligjit (OFL), Artan Shkëmbi.

Reagimi i Dylgjerit

Paradoksi

Zëdhënëses së OFL-së i mbulojnë sytë, ndërkohë

Shefit të saj Shkëmbi i heq dhe brekët SPAK…

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.