Standard.al

Berisha: Hajdarin e nxori në pritë Fatos Klosi! Haklajt i spastruan pasi kryen krimin më të madh politik!

0

Ish kryeministri Sali Berisha do te flase per vdekjen e Azem Hajdarit ne nje lidhje drejtperdrejte me gazetarin Blendi Fevziu ne emisionin Opinion

Fevziu: Kush e nxorri ne prite Hajdarin, pasi ai kurre nuk levizte nga makina?!

Berisha: Ne prite e nxori Fatos Klosi… Jam shum dakort qe ai ishte shum i kujdesshem, ai gaboi qe doli. Vrasesit i kane marr telefonin… Ekzekutimi i vrasesve te tij nuk ka qene aspak i cuditshem, ata duhej te zhdukeshin…  pasi ata kryen misionin “kokat e larta” urdheruan dhe vrasjen Haklajve

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.