Standard.al

Andrra dhe Sinan Hoxha së shpejti prindër për herë të dytë, zbulohet gjinia e bebit që presin

0

Burime afër çiftit bëjnë me dije se këngëtari Sinan Hoxha dhe partnerja e tij, Andrra Destani janë në pritje të fëmijës së dytë. Sinani dhe partnerja do të bëhen me djalë, mirëpo ende nuk dihet saktësisht në cilin muaj të shtatzënisë është Andrra.

Këngëtari dhe partnerja janë gjithashtu prindër të një vogëlushi të quajtur Ansi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.