Standard.al

Roma i kundërpërgjigjet Juves, kalon sërish në avantazh me Veretout (VIDEO)

0

Sfida mes Romës dhe Juventusit është ndezur në fundin e pjesës së parë, teksa të dyja skuadrat kanë shënuar nga një tjetër gol (2-1)  Ronaldo realizoi gol pas nje penalltie ne min e 43-te.

Roma u kundërpërgjigj mjaft mirë, duke shënuar sërish pas një kundërsulmi shumë të shpejt. Veretout shfrytëzoi më së miri një pasim fantastik të Mkhitaryan.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.