Standard.al

Barcelona e nis me këmbë të mbarë , Messi shënon golin e tretë ndaj Villarreal

0

Barcelonës e ka nisur me këmbë të mbarë këtë sezon në La Liga.

Tekniku holandez ka hedhur nga minuta e parë artilerinë e rëndë, ku spikasin emra si Mesi, Kutinjo, Grizman si dhe talenti Ansu Fati. Më i miri i botës ka shënuar tre super gola në pjesën e parë

LIVE: BARCELONA – VIJAREAL 3-0

Fati 15′, 19′, Mesi 35′ (p)

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.