Standard.al

Aksident tek ’21 Dhjetori’, goditet nga makina një kalimtar…

0

Një aksident ka ndodhur para pak minutave tek udhëkryqi i “21 Dhjetorit” në Tiranë, ku një i moshuar është goditur nga një makinë.

Policia tha se mjeti i drejtuar nga E.C., ka aksidentuar këmbësorin I.M., rreth 70 vjeç, i cili u dërgua në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.