Standard.al

Gjosha takime në njësinë 5 të Tiranës: Me lista të hapura apo të mbyllura, ‘Rilindja’ nuk mund të mbaj më peng të ardhmen e vendit

0

Ish minsitrja e Integrimit Klajda Gjosha ka vijuar tkaimet me qytetaret, kete here ne njësinë 5 të Tiranës.

Gjosha shkruan se frika e Rinlindjes për humbjen e pushtetit nuk mund të mbaj peng të ardhmen e vendit, ndaj në 25 Prill fton qytetaret të votojmë ndryshimin dhe shpresën!

Postimi i plotë:

Vazhdojmë me takimet në njësinë 5 të Tiranës. Frika e Rinlindjes për humbjen e pushtetit nuk mund të mbaj peng të ardhmen e vendit.
Me ose pa koalicione, me lista të hapura apo të mbyllura, LSI do t’i drejtohet qytetarëve me alternativën e saj për rikthimin e shpresës, për sigurinë e punësimit, për t’i dhënë frymë biznesit dhe për të investuar në një arsim cilësor!
Shqipërisë i duhet normaliteti, fryma e bashkëpunimit dhe maturia politike. Të gjithë bashkë në 25 Prill do të votojmë ndryshimin dhe shpresën!

Fotografia e Klajda Gjosha
Fotografia e Klajda Gjosha
Fotografia e Klajda Gjosha

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.