Standard.al

Bashkë apo të ndarë? Kjo video e Loredanës dhe Mozzik thotë gjithçka për lidhjen e tyre…

0

Ende nuk i dimë arsyeet pse Loredana dhe Mozzik i dhanë fund lidhjes së tyre.

Ata takohen shpesh për shkak të vogëlushes Hana, e cila i ka mbajtur ende të lidhur prindërit e saj.

Ok, e kuptojmë që mund të ndodhen në të njëjtin ambient për shkak të të voglës, por ç’bëjnë Loredana dhe Mozzik së bashku për shopping, pa Hanën me vete?

Kjo video ka bërë xhiron e rrjetit, duke çmendur fansat e dyshes, të cilët besojnë se ata jnë rikthyer sëbashku.

Në momentin e filmuar, çifti shfaqet në një dyqan në Stuttgart të Gjermanisë, shumë pranë njëri-tjetrit dhe pamjet s’kanë nevojë për shumë koment!

Video është filmuan ditën e djeshme (25 shtator).

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.