Standard.al

Pogradec/ Gjendet e pajetë në banesë një grua

0

Një grua është gjendur e pajetë këtë mbrëmje në banesën e saj. Nuk dihen rrethanat e ngjarjes, në të cilat ka ndërruar jetë gruaja e cila nuk është identifikuar.

Policia ka gjetur trupin e pajetë që është transportuar në morg, ndërsa në banesë ka qenë edhe një fëmijë i cili ishte në jetë dhe është çuar në pediatrinë e Pogradecit.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.