Standard.al

Makina bie nga ura në Ersekë, dyshohet për dy persona në gjendje të rëndë

0

Si pasojë e aksidentit të ndodhur në Ersekë, dyshohet të kenë mbetur të plagosur 4 persona por ende nuk dihet gjendja e tyre.

Aksidenti ka ndodhur vetem pak minuta me pare ne rrugen e Barmashit dhe dyshohet se një nga makinat ka rënë nga ura, ku 2 persona janë në gjendje të rëndë

Ndërkaq, të plagosurit janë nisur me urgjencë drejt spitalit për të marrë ndihmë mjekësore.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.