Standard.al

Fotot ‘hot’ të modeles Keisi Medini, babai i saj Sabiani në rolin e fotografit

0

 

Keisi Medini është kthyer tashmë në një nga modelet më të njohura e më të komentuara nga publiku shqiptar.

Herë pas here, ajo tërheq vëmendjen e të gjithëve me postimet seksi që bën në rrjete sociale.

Kështu ka ndodhur edhe së fundmi, pasi ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram disa foto hot.

keisi medini (6)

E veshur me një fustan të shkurtër dhe të ngushtë, që i nxirrte në pah format trupore, ajo ka arritur të marrë pëlqimin e mijëra ndjekësve.

keisi medini (9)keisi medini (1)

Por, e dini se kush i ka realizuar këto foto?

keisi medini (8)

Vetë modelja ka zbuluar nëpërmjet postimit të disa fotove të tjera, se “fotografi” ka qenë babai i saj.

keisi medini (4)

Epo, duket se mbështetja më e madhe e modeles është babai, i cili nuk i ka problem aspak këto poza të së bijës.

keisi medini (3)

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.