Standard.al

Aksident në autostradën Tiranë-Elbasan, mjeti përplaset me bordurën dhe…

0

Një automjet tip “Ford fokus”, me targa AA 583 OC, ka shkaktuar një aksident në aksin rrugor Elbasan -Tuneli i Kërrabës-Tiranë.

Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se dyshohet që automjeti ka humbur drejtimin e lëvizjes dhe për pasojë është përplasur me bordurën mbrojtëse të rrugës, duke u rrokullisur.

Policia është njoftuar nga drejtuesit e automjeteve që kanë parë aksidentin. Paraprakisht nuk ka të dhëna për pasojat e drejtuesit dhe pasagjerëve që mund të kenë qenë në këtë automjet.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.