Standard.al

Situatë e acaruar në Elbasan/ RENEA në katin e dytë të banesës, mbërrin në vendngjarje edhe…

0

Situata në qytetin e Elbasanit vijon te jete e rende,  ku prej disa orësh Lefter Zhidro, kundërshton me armë zjarri forcat e policisë, në banesën e tij.

Në vendngjarje mësohet se ka mbërritur në këto momente dhe Drejtori i Pergjithshëm i Policisë, Ardi Veliu.

Ndërkohë nga momenti në moment pritet ndërhyrja e RENEA-s që ndodhet në katin e dytë para derës së autorit

Në vendngjarje më parë ka shkuar dhe Drejtori i Departamentit të Policise Kriminale, Tonin Vocaj, bashkë me Drejtorin për Krimet e Rënda, Arben Dashi

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.