Standard.al

Plas keq në studio, Bushati- Spiropalit: S’kalohet jeta me lavde gojore për Skënderbeun!

0

Ministrja Elisa Spiropali dhe analisti Andi Bushati, janë përfshirë në një debat të ashpër ne studion e emisionit Open.

Gjate debatit Bushati i ka kërkuar Spiropalit që të mos i bëjë lajka kryeministrit Edi Rama. Ndërkohë, Spiropali i ka bërë me dije se nuk e intimidon duke e quajtur edhe “burrec”

DEBATI NË STUDIO:

Andi Bushati: Nuk kalohet jeta me lavde gojore për Skënderbeun.

Elisa Spiropali: Unë nuk intimidohem. Janë karakteristika të një burreci këto. Unë e njoh veten time dhe forcën time.

Eni Vasili: Mos ta kthejmë në personale.

Andi Bushati: Po e nisi me reformën zgjedhore dhe shihe si i merret goja.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.