Standard.al

I moshuari mbi dy orë rezistencë, drejtori i policisë: Është i rrezikshëm

0

Prej orës 13:20 minuta policia ka rrethuar lagjen 11 Nentori ne Elbasan për të neutralizuar një 71 vjeçar i cili është i armatosur me kallashnikov. Ai nuk pranon të dorëzohet ndërsa policia ka rrethuar zonën dhe pritet të ketë dhe një ndërhyrje të forcave RENEA.

Drejtori i policisë së Elbasanit ndodhet në vendngjarje dhe u kërkon qytetarëve të evakuohen./oranews

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.