Standard.al

Breshëri plumbash ndaj policisë, ja ç’po ndodh në Elbasan

0

Detaje të reja janë bërë publike në lidhje me ngjarjen e rëndë që po ndodh në Elbasan.

Burime nga policia thanë për SYRI.net se në lagjen 11 nentori eshte njoftuar per nje konflikt familjar.

Në vendngjarje kane shkuar shqiponjat dhe patrulla e pergjithshme dhe personi qe ka bere konflikt ne familje, po qellon me arme drejt policisë.

Forcat e policise jane pozicionuar dhe po i bejne thirrje personit te dorëzohet.

Në ndihmë të Policisë së Elbasanit po nisen menjehere FNSH dhe forcat e specializuara të RENEA-s.

Deri tani nuk ka te dhena per te plagosur apo te demtuar.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.