Standard.al

Reagimi epik/ Vogëlushja e identifikon në emision Edi Ramën si “koronavirusi”

0

Sot në emisionin ‘ABC e pasdites’ të moderatorit Ermal Peçi ishin të ftuar dy nga fëmijët e famshëm të Instagramit, Deon Gjoni dhe Marge Pëllumbi.

Mes të tjerash, moderatori u kërkoi fëmijëve të tregonin nëse i njihnin personazhet në ekran. Teksa aty u shfaq fotoja e Edi Ramës, Marge befasoi të pranishmit.

“Kush është Edi Rama,” e pyeti moderatori.

“Koronavirusi,” tha vogëlushja.

Kujtojmë se gjatë periudhës së parë të koronavirusit, Edi Rama përdori një gjuhë terrorizuese si asnjë lider tjetër në botë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.