Standard.al

“Game Over”, Zhupa ndan planin e PD-së për ringritjen e ekonomisë: I dështuari Rama, di vetëm të kopjoj

0

Zëdhënësja e selisë blu, Ina Zhupa, ka publikuar ne Facebook videon e prezantimit te pikave te planit te PD-së, për ringritjen e ekonomisë.

Zhupa shkruan se Rama që dështoi 8 vjet në pushtet pa bërë asgjë në shërbim të qytetarëve, di vetëm të kopjoj angazhimin publik të Bashës.

Postimi i plote:

Lulzim Basha ka prezantuar disa nga pikat e planit tonë për ringritjen e ekonomisë, me parimin bazë: paratë duhet të jenë në xhepat e qytetarëve dhe jo të pushtetarëve dhe oligarkëve. Ndërsa Rama që dështoi 8 vjet në pushtet pa bërë asgjë në shërbim të qytetarëve, di vetëm të kopjoj angazhimin publik të Bashës.

Game Over 👎🏻 në 25 prill, për propagandën e Ramës !

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.