Standard.al

Foto nga Durrësi, plas ironia në rrjet: Më 25 prill votoni Ramën…

0

Fotoja më poshtë është më e shpërndara në rrjetet sociale dhe tregon sesi të moshuarit ne Durrës janë përballur me situata të rrezikshme edhe për të dalë nga banesa.

Mbishkrimi ironik që shoqëron këtë foto është: “Më 25 prill Durrësi voton Ramën”. Kryeministri Edi Rama në zgjedhjet e prillit do të kandidojë në Durrës dhe do të kërkojë votat për një mandat të tretë, për investimet që ka bërë këto tetë vite në Durrës. Fotoja flet vet dhe për investimet e qeverisë “Rama”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.