Standard.al

Vasili publikon videon: Rilindja shkarkon Rudina Hajdarin nga Këshilli Politik

0

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili,  duke publikuar videon e intervistës me zë dhe me figurë të deputetit socialist, Adnor Shameti, ka hedhur dyshime se Rudina Hajdari nuk është më anëtare e Këshillit Politik.

Postimi i plote:

‘A është më Rudina Hajdari anetare e Keshillit Politik?

Rilindja permes deputetit Adnor Shameti deklaroi sot publikisht se ajo e ka humbur vendin si anetare e Keshillit Politik.!?’

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.