Standard.al

Të shtëna me armë zjarri në një lokal në Astir, arrestohet një person

0

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar vetëm pak minuta më parë ne ambientet e jashtme te nje lokali në zonën e Astirit.

Forca të shumta policie kanë mbërritur me shpejtësi në vendngjarje dhe ka arrestuar një person, ndërkohë që janë marrë në komisariat si dëshmitarë edhe 4 persona të tjerë.

Ende nuk ka informacione nëse ka të lënduar, ndërkohë që pritet njoftimi i policisë për më shumë detaje.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.