Standard.al

Berisha publikon denoncimin: Të rinjtë gjakosen me leva përballë lokalit të dhëndrit të Qazim Sejdinit, policia fshehu ngjarjen

0

Ish-kryeministri Berisha, nepermjet nje postimi ne Facebook ka denoncuar fshehjen nga policia të një ngjarje kriminale të ndodhur në Elbasan, përballë lokalit të dhëndërit të Qazim Sejdinit, ish-kryetarit të Bashkisë.

Postimi i plotë:

Rrahje masive ne Elbasan!

Narkopolicia fshehe ngjarjen

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Sherr masiv në Elbasan, të rinjtë rrihen me shkopinj e leva mes qytetit  para lokalit te dhendrit te ish kryetarit qe pritet te dale nga burgu keto dit

Një sherr masiv ka ndodhur mes disa të rinjve në Elbasan. Nukjipet asnje informacion

Burimet bëjnë me dije se disa të rinj janë konfliktuar mes tyre me mjete rrethanore (shkopinj,&leva) ne afersi te rrethrrotullimit të 1 majit në Elbasan.

Burime zyrtare bëjnë me dije se të rinjtë janë zënë me njeri tjetrin përballë Hotel Skampa-s, për motive të dobëta dhe për pasojë janë shoqëruar në komisariatin e Elbasanit për sqarime të mëtejshme. Nga goditjet asnjëri nuk ka marrë plagë të rënda.

Paraprakisht behet me dije se ne konflikt janë përfshirë 4 persona.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.