Standard.al

Pasiguria në vend alarmante, Noka: Rama pakt me me krimin dhe mafian

0

Ish ministri i brendshëm Flamur Noka, përmes një video-postimi në rrjetet sociale, se kryeministri Edi Rama është në pakt me krimin dhe mafiaan për ti ushqyer, furnizuar por për të mos i prekur.

“Luftë po. Por jo kundër krimit por kundër opozitës dhe qytetarëve. Me krimin e mafien pakt për ti ushqyer, fuqizuar e për të mos i trazuar. Efektet i vuajnë qytetarët. 25 Prilli dita për ti dhënë fund”, shkruan Noka në reagimin e tij.

Videoja e publikuar nga Noka:

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.