Standard.al

Del videoja/ Fatos Nano: Ramën e nxora nga bataku i fyerjeve, nga shitës i ikonave të vjedhura e shndërrova në…

0

Përmes një postimi në facebook, kryeministri Edi Rama e uroi liderin historik të PS-së Fatos Nano në ditën e tij të lindjes.  Ndërkohë lidhur me këtë urim, po qarkullon dhe një video ku shfaqet ish-kryesocialisti Fatos Nano duke dhënë konsideratat e tij për Edi Ramën

Deklaratat e Fatos Nanos në videon e mëposhtme:

“Edi Rama ka një problem moral: E kam marrë me thonj të pa prerë, si refugjat nga Parisi dhe e kam sjellë të bëjë pjesë në ekipet tona qeverisëse dhe përfaqësuese.

Unë mund të kem bërë shumë gjëra, por e nxora nga bataku i fyrjeve, nga refugjat dhe shitës i ikonave të vjedhura në kohën e Saliut në ministër dhe kryetar të bashkisë më të madhe të Shqipërisë” 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.