Standard.al

Basha i kthehet Valterit: Me bast, as fisi yt nuk të jep vota!

0

Murat Basha mbështetës i Partisë Demokratike, në emisionin Arena ne Ora News ka thënë se Lulzim Basha është politikani më i ndershëm në Shqipëri.

Basha duke iu drejtuar deputetit Halit Valteri ka thënë se atij as fisi i tij nuk do t’i japë votat

Basha: Unë jam mbështetës i PD-së dhe Lulzim Bashës, ai është politikani më i mirë dhe më i ndershëm në Shqipëri. Ty (Valterit) as fisi yt nuk të jep votat, e shohim, me bast.”

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.