Standard.al

Aksident në Moravë/ Përplaset automjeti i OSSHE-së, 3 të plagosur rëndë

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në aksin nacional Berat-Urë Vajgurore, prane fshatit Moravë.

Dy mjete raportohet se janë përplasur kokë më kokë më njëra-tjetrën.

Mjeti tip Benz 250 është përplasur me mjetin e OSHE-së.

Raportohet për 3 të plagosur rëndë.

Në vendngjarje forca të shumta të policisë dhe repartit zjarrëfikës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.