Standard.al

Zjarr i madh në Sauk, qytetarët apelojnë për ndihmë (video)

0

Në orët e vona të ditës së sotme, një zjarr i madh, shkaqet e rënies së të cilit nuk ndihen ende, raportohet të ketë rënë në zonën e Saukut në kryeqytet. Qytetarët në panik dhe të shqetësuar pasi flakët po përhapen me shpejtësi, apelojnë për ndërhyrje.

Siç shihet edhe në videon e dërguar prej tyre në “BalkanWeb” bëhet fjalë për një vatër të madhe zjarri.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.