Standard.al

Shkon në dy numri i kalimtarëve të plagosur nga shpërthimi në Tiranë, një i mitur ka mbërritur në spital

0

Një tjetër kalimtar është plagosur nga shpërthimi tek zona e ish- NSHRAK.

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për BalkanWeb se një i mitur ka mbërritur në spitalin e Traumës, kurse më parë ishte një italian që pësoi dëme nga shpërthimi.

Po ashtu dhe shënjestra e atentatit, Prend Gjini është i plagosur rëndë dhe po operohet

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.