Standard.al

Olta Boka, dedikim emocionues në 2-mujorin e lindjes së vajzës…

0

Në korrik të këtij viti, këngëtarja Olta Boka, u bë nënë për herë të parë.

Ajo solli në jetë vogëlushen që e pagëzoi me emrin Gaia.

Ditën e sotme bëhen dy muaj nga ardhja e vogëlushes në jetë dhe këngëtarja nuk ka ngurruar të bëjë një postim tepër të bukur në Instagram.

Ajo ka postuar një foto ku shihet këmba e Gaias, teksa krah saj ka shkruar:

“Gaia, perëndesha e zemrës sime. 2 muaj që më bën të fluturoj!”

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.