Standard.al

Nisi të këndonte që në moshën 16, ja sa vjeç mbush sot Albërie Hadërgjonaj

0

Këngëtarja shqiptare, Albërie Hadërgjonaj ka një karrierë shumë të gjatë muzikore. Ajo nisi të këndonte që në moshën 16-vjeçe, dhe sot ka festuar ditëlindjen e saj.

Hadërgjonaj mbushi 45 vjeç dhe ka marrë urime të shumta në rrjetet sociale me rastin e ditëlindjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.