Standard.al

Goditën policin e e patrullës, pranga dy të rinjve në Tepelenë

0

Dy të rinj janë arrestuar në Tepelenë pasi kanë goditur një polic.

Por ndërkohë policët e tjerë kanë arritur të arrestojnë E.Q, 25 vjeç dhe R.Q, 21 vjeç si autorë të goditjes së policit.

NJOFTIMI NGA POLICIA

Tepelenë

Goditën punonjësin e Policisë për shkak të detyrës, arrestohen në flagrancë dy shtetas.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Tepelenë bënë arrestimin në flagrancë të shtetasve:

E.Q., 25 vjeç dhe R. Q., 21 vjeç, banues në Tepelenë.

Arrestimi i shtetasve të mësipërm u bë pasi, në pedonalen e qytetit të Tepelenës, kanë goditur për shkak të detyrës punonjësin e patrullës së rendit.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër, për veprime të mëtejshme.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.