Standard.al

Aksident i rëndë në Vlorë, makina përplas dhunshëm një grua

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Ngjarja aksidentale ka ndodhur në zonën e Skelës në qytet. Si pasojë e këtij aksidenti një përson i seksit femër ka mbetur i lënduar rëndë dhe është dërguar me urgjencë në spital. Policia ndërkohë ndodhet në vendngjarje, ndërsa nuk dihet gjendja e të lënduarës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.