Standard.al

Plagosje me armë zjarri në Tiranë

0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e mbrëmjes në Tiranë,

Një person mësohet se është plagosur me armë zjarri, në lagjen 5 maji në kryeqytet.

I plagosuri thuhet se ka marrë një plumb në këmbë dhe aktualisht është jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të saj.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.