Standard.al

Vasili e nxjerr me video: Ja si mashtronte dje Edi Rama, që sot hap bixhozin në mes të Tiranës

0

Nen kryetari i LSI Petrit Vasili ka reaguar pas vendimit te qeveris per rihapjen e kazinove ne Tirane.

Nepermjet nje video te publikuar ne Facebook, Vasili shkruan se hipokritit dhe shpifesit Rama nuk duhet ti besohet me.

Postimi i plote:

Edi Rama ka miratuar dy Vendime Qeverie, që lejojnë rritjen e numrit të kazinove në vend dhe lejojne aktivitetin e kazinosë në qendër të Tiranës dhe në qytete të tjera.

Shikojeni ne VIDEO SE c’thoshte vite me pare hipokriti, mashtruesi dhe shpifesi pa sherim.

Besojini më po te doni ketij genjeshtari!

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.