Standard.al

Berisha: Arbitrazhi gjobiti Edvin Hajdutin me 44 mln euro pasi përzuri kompaninë greke për të ndarë paratë me trafikantin Edmond Bego

0

Ish-kryeministri Berisha ka reaguar pas vendimit të Gjykatës së Arbitrazhit që dënon Shqipërinë me 44 milion euro, pasi Edi Rama dhe Taulant Balla përzunë kompaninë greke që po merrej me ndërtimin e rrugës Tiranë-Elbasan për t’ia dhënë atë mikut të tyre, trafikantit Edmond Bego.

‘Ndeshkim i ri me 44 milione euro i Shqiperise!

Arbitrazhi Nderkombetar ne Paris gjobit Shqiperine me 44 milione euro sepse Edvin Hajduti perzuri kompanine e mirenjohur greke Aktor per te ndare parate me trafikantin Edmond Bego.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.