Standard.al

Kuqezinjtë sërish në avantazh me Bjellorusinë, shënon Keidi Bare

0

Po luhet në këto momente në stadiumin “Dinamo” të Minskut ndeshja midis Bjellorusisë dhe Shqipërisë, e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Pjesa e parë u mbyll me avantazhin 1-0 të kuqezinjve, ku Sokol Cikalleshi shënoi një supergol në minutën e 23-të.

Në fraksionin e dytë Shqipëria dyfishon shifrat, ku Keidi Bare nga një aksion model e dërgon topin në rrjetën e bjellorusëve në minutën e 78-të.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.